5.12. začne lowcostová společnost flydubai létat 4x týdně do Prahy (úterý, čtvrtek, pátek, neděle). Rezervace přímo na www.flydubai.com/en/ Údajně má jít rezervace přípojů přímo přes stránky Emirates, ale nějak mi to nefunguje. RECENZE Flydubai: http://cestujlevne.com/recenze-ekonomic ... -flydubai/ .

flydubai

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Ahoj, rád bych se zeptal, jestli někdo nemá podobnou zkušenost jako já.. Bookoval jsem asi jako většina lidí v ČR letenky do Dubaje přes stránky Flydubai, ale neprošla mi platba. Poté jsem na rady zde zavolal na jejich linku a letenky booknul přes ně. Po pár dnech jsem si ale chtěl přikoupit jistotu místa v letadle, ale ta také neprošla. Říkal jsem si, že s tím třeba něco udělali, aby šlo platit i v českých korunách, ale ne. No a teď mám v manage my booking nezaplacenou rezervaci míst v letadle a hlasí mi to, že pokud co nejdříve nezaplatím, tak bude rezervace zrušena. Myslí tím rezervace míst co jsem si chtěl přikoupit? Nebo celého letu? O ty letenky mi opravdu hodně jde a nechci nic riskovat, tak se radši ptám, jestli se něco takového někomu nepřihodilo a jak to případně dopadlo.

0 Citovat

Dobrý večer, ráda bych si koupila letenky do Colomba. První varianta je s přestupem 1.10 minut. Je to vůbec zvládnutelné ? Díky za info Monika

0 Citovat

Letenky na jednu rezervaci? Pak ano. V opačném případě bych to neriskoval.

0 Citovat

flydubai bude po novom ponukat aj jedlo v cene letenky na letoch do PRG a BTS

0 Citovat

V podmínkách jsem se dočetl následující - Credit/debit cards can’t be used to pay on behalf of someone else travelling to or from Bangladesh, Ethiopia, Nepal, Pakistan, Sri Lanka or Sudan. Znamená to, že nemůžu platit letenku jiné osobě i když s touto osobou letím? Díky smiley

0 Citovat

Kdyz s ni (jina osoba) letis tak je to OK, nemuzes koupit letenku nekomu dalsimu pokud neletis s nim.. Nektere aerolinky maji v podminkach, ze majitel karty musi byt mezi cestujicimi - po me nikdy nikdo kartu videt nechtel, nicmene par lidi tady psalo, ze uz ji ukazovali (ale ja sem vzdycky mezi cestujicima byl).

0 Citovat

mozes platit, ale nie cez stranku flydubai, jedine cez nejakeho OTA (pelikan, letuska, expedia...) Skoro som takto kupil "omylom" pre kamosov let na Sri Lanku so svojou kartou. Ale keby sa taketo neico stale, prepdokladam, ze odfotena kopia karty by bola OK.

0 Citovat

Platil jsem svou kartou letenky sobe a spolucestujícímu pres flydubai...Tak doufam ze nebudou problemy..:/

0 Citovat

30% sleva na lety od 1.11.2015 do 30.6.2016 z pro nás nejbližších letišť Záhřebu a Ljubljany. Avšak, nějak se mi nedaří tu slevu získat smiley

Má někdo hint? https://flights.flydubai.com/en/results ... nt=ZAG-GOI

Akce: http://www.flydubai.com/en/flydubai-sale-2015/

0 Citovat

Zítra letím s Flydubai na Sri Lanku a přestože mi 2 X přišel mail ať udělám online check-in, tak ten hází errory a udělat nelze, po zavolání na infolinku mi operátor řekl, že musím mít kopii nebo originál karty že které to bylo placeno a kopii pasu majitele karty a check-in provedu až na letišti. Ještě že majitelka karty letí se mnou. Nevím co bych dělal, kdyby se mnou letěla jiná osoba a já ty dokumenty neměl... smiley

0 Citovat

Mám dotaz na Flydubai - konkretne trasa Praha-Dubai. Konkretne mi jde o to, ze mam v planu tam letet v unoru z Budapeste s Wizzairem (cena letenky smesna - nejakych 1400kč), ale zpet uz je wizzair drahy a radeji si priplatim za primy let do Prahy. Problem je v tom, ze za jednosmernou letenku Dubaj-Praha mi to haze temer stejnou cenu jako za zpatecni PRG-DUBAJ-PRG (nejakych v prumeru 6800). Za jednosmernou bych tedy ocekaval 3400kc, ale za boha se na tu cenu nemohu dostat, pokud proste volim jen let tam. Vlastne na tu cenu se nedostanu, ani kdyz volim zpatecku Dubai-PRG-Dubai. Je tedy neco, co mi unika? Ma flydubai nejakou akci na trasu PRG-DUB-PRG presne a pouze v teto kombinaci? Vedel by mi nekdo poradit? Rad se priucim. Dekuji

0 Citovat

Tak třeba 21.2. Czech Airlines (Smart Wings) z Dubaje do Prahy vychází na 4.200?- smiley Asi špatně hledáš, zkus skyscanner.cz http://www.skyscanner.cz/doprava/lety/d ... e&oym=1602

0 Citovat

Ano, Smartwings mi to bezproblemu najde na cely unor za cca 4 tisice. Ale jde mi vylozene o spolecnost Flydubai (radeji bych se smartwings vyvaroval, me nohy by asi odumreli, stacelo letet 3h na Rhodos....)

0 Citovat

Máš obavy, že by ti odumřely nohy, a chceš to letět s Wizzem? smiley My jsme to s Wizzem letěli v říjnu tam i zpět a přežili jsme v pohodě. Aby taky ne, za 2000 Kč zpáteční. smiley

Jinak ty ceny jednosměrek jsou často takto drahé a mnohdy dosahují ceny zpátečních letenek, to je běžná věc a s tím asi nic neuděláš.

0 Citovat

Ja letel s wizzairem 6x, z toho 5x to bylo dost nove letadlo a mista tam bylo vic, nez snad v Turkish airlines. Akorat pri letu z Bosny do Osla byl stary airbus, kde jsem mel kolena v sousedovi predemnou, no proste identicke s TS. Takze si myslim, ze dost zalezi na nahode s wizzairem. Stejnou zkusenost mam s Ryanairem - starsi typ letadla -> sedacky jak klicky na slepice, jiny let a nablyskane letadlo a prostoru habadej. Myslim si, ze taktika klicek na slepice byla u lowcostu drive, ovsem v posledni dobe s nakupem novych letadel se dost zmenila. Tot muj nazor na vec, nicmene zkusenosti vyse popsane opravdu mam.

U tech jednosmerek ted mluvis konkretne o flydubai a jinych, "klasickych" spolecnostech predpokladam, ze? Ja prave mel flydubai za luxusni lowcostovejsi variantu prepravy - proto jsem predpokladal, ze prodava letenky na bazi jednosmernych, podobne jako wizzair a ryanair. Evidentne se tedy mylim, diky za info.

0 Citovat

mimochodem, 2k zpatecni? To je neuveritelna cena. Ja nasel na jaro v terminu, ktery se mi hodi, za 1400 tam a i tak za to skacu radosti. Zpet uz bohuzel wizzair 160euro... Jinak, do Budapeste jsi jel Studentem ci jak,prosim?

0 Citovat

Když se ještě vrátím k té debatě o kartách výše. Co když bych chtěl platit letenku takovou tou virtuální e-card? Karta by byla sice moje ale nemohl bych ji fyzicky ukázat... Znamená to tedy, že u společnosti s takovouhle podmínkou se radši na e-card vykašlat?


Sent from my iPhone using Tapatalk

0 Citovat

no ono nie vzdy chcu vidiet kartu, iba v priapde niektorych destinacii. A keby nebola ina moznost ako platit iba virtualnou, tak vzdy sa da cez nejakeho predajcu typu Pelikan, Expedia a pod. za podobnu cenu a v tom pripade ziadnu kartu nebude treba ukazovat.

0 Citovat

S FlyDubai létat mi přijde úplně k ničemu. Je to rádoby lowcost, ale za stejný ceny jako lepší lety. Letěl jsem s nimi teď do Male a musím říct že zaplatit za letenku o 1000 víc než u Aeroflotu a dostat daleko horší služby (hnusný jídlo, málo místa atd.) se rozhodně nevyplatí.

Každopádně můžete mi někdo poradit?
Jaké jsou u FlyDubai poplatky, jestliže chci změnit místo odletu? Moje zpáteční letenka je z Male do Prahy, ale rozhodl jsem se, že si udělám ještě výlet na Sri Lanku,takže by mě zajímalo,jestli někdo nemá nějakou radu, jak to udělat co nejlevněji a zároveň co nejjednodušeji. Letenku z Male do Colomba do toho nepotřebuju zahrnovat, koupím tady u SriLanka Airlines

Díky!

0 Citovat

Vidí někdo již snížené ceny? http://bit.ly/21DgaOC (sleva 30%)

Colombo, Goa, Male, Káthmándú aj. z PRG okolo 10k

0 Citovat

nevidim, ale mozno je to region specific a na holandskej VPN nemam sancu.

0 Citovat

Ta listopadova GOA zni fakt dobre - akorat zacina sezona a pocasi uz je snesitelne - za 9.7k eco a 20k business je to fakt super cena smiley

0 Citovat

A tu cenu vidíš? Protože dle flydubai jsou v systému, dle mých očí ne..

0 Citovat

Za inzerovanou cenu 5092 vidim DXB, ovšem CMB a MLE za těch +/-10k nikoliv.

0 Citovat

No ja tam vidim napr. to GOA v businessu za 9.7k one way z GOA do PRG (tzn. tu akcni cenu), akorat nemuzu najit zadny pripoj smerem tam - a ta promocena je tam jenom v C, v eco ta one way vychazi bez tech 30% (6.7k za one way).. Spis si myslim ze je to fuc.. Nicmene je mi divny ze tam nevidim to spojeni z Prahy.. ?

0